02.02.2024, 09:21

Kolejny duży sukces! Diament Forbes 2024 trafił do nas

Już po raz szesnasty miesięcznik Forbes ogłosił laureatów organizowanego przez siebie plebiscytu, jakim są Diamenty Forbesa. Jedna z nagród w edycji 2024 trafiła właśnie do nas – oficjalnie uznano tym samym KJR Supply za jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. 

Czym są Diamenty Forbesa?

Diamenty Forbesa to organizowany co roku ranking, w którym redakcja magazynu Forbes przyznaje we współpracy z Dun & Bradstreet Poland. Nagradzane są firmy o największej dynamice wzrostu wartości w przeciągu ostatnich trzech lat. W plebiscycie biorą udział te przedsiębiorstwa, które we wspomnianym okresie osiągnęły średni roczny przychód powyżej 5 mln złotych. Diamentami zostają kandydaci o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland. Selekcją kandydatów zajmują się analitycy z firmy Dun & Bradstreet Poland, którzy do wyceny przedsiębiorstw stosują metodę szwajcarską, łączącą metodę majątkową i dochodową.

Diament Forbesa 2024 dla KJR Supply 

Zdobycie tytułu Diamentu Forbesa to dla nas znacznie więcej niż tylko odebranie statuetki na prestiżowej gali zorganizowanej przez redakcję. Jest to również potwierdzenie wartości ciężkiej pracy, jaką dotychczas podejmowaliśmy, a także motywacja, by piąć się jeszcze wyżej w kolejnych latach. Odkąd wystartowaliśmy w 2018 roku do dnia dzisiejszego obsłużyliśmy wielu klientów z różnych dziedzin sektora usługowego i przemysłowego. Działając w takich obszarach jak wynajem agregatów prądotwórczych, wykonanie pomiarów elektrycznych czy też consulting logistyczny, dostarczamy usługi na najwyższym poziomie, na wzór firm europejskich i światowych. 

Nowy rok, nowe sukcesy i plany na przyszłość 

Jesteśmy niezwykle dumni i uradowani z tak dużego sukcesu, i głęboko wierzymy, że jest to dopiero wstęp do dalszego rozwoju firmy KJR Supply. Wiemy, że ranking ten stanowi ważne źródło informacji dla inwestorów oraz potencjalnych partnerów biznesowych, a także jest istotnym aspektem w dyskusji o kondycji polskiego biznesu. Świadomi wagi osiągnięcia jakim jest zostanie Diamentem miesięcznika Forbes, otwieramy się więc na kolejne ścieżki rozwoju i z jeszcze większą energią, zaangażowaniem i motywacją wchodzimy w nowy rok 2024, konsekwentnie realizując wszystkie zakładane cele biznesowe. 

Wyślij do nas wiadomość!