Blog

Aktualności na blogu

agregat prądotwórczy 3 fazowy - wynajem w kjr supply
29.02.2024, 00:18

Agregat prądotwórczy 3 fazowy: ile kosztuje wynajem i ile zużywa paliwa?

Wynajem agregatów 3 fazowych w KJR Supply kosztuje średnio między 70 a 140 złotych za dobę (cena zależy od mocy agregatu), natomiast spalanie wynosi od 1,18L do nawet 24 litrów na godzinę pracy (spalanie zależy od obciążenia i mocy).

Czytaj więcej
28.02.2024, 00:17

Wynajem agregatów prądotwórczych – ile kosztuje i czy warto?

Agregaty prądotwórcze to sprzęt, który może okazać się przydatny w wielu, nawet najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Mogą służyć zarówno jako generatory prądu w miejscach pozbawionych dostępu do stałego źródła zasilania, jak i stanowić zabezpieczenie na wypadek awarii. Czy warto zatem zdecydować się na wynajem agregatów prądotwórczych? Być może nasz artykuł pomoże Ci w podjęciu tej ważnej decyzji!

Czytaj więcej
02.02.2024, 09:21

Kolejny duży sukces! Diament Forbes 2024 trafił do nas

Już po raz szesnasty miesięcznik Forbes ogłosił laureatów organizowanego przez siebie plebiscytu, jakim są Diamenty Forbesa. Jedna z nagród w edycji 2024 trafiła właśnie do nas - oficjalnie uznano tym samym KJR Supply za jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. 

Czytaj więcej
agregat prądotwórczy zużycie paliwa - kjr supply
21.01.2024, 22:55

Zużycie paliwa agregatu prądotwórczego

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikiem diesla zużywają od ok. 1.1 litra na godzinę (12 kW, 25% obciążenia) do nawet 24 litrów w przypadku modelu 100 kW w trybie ESP (Emergency Standby Power). Zużycie paliwa jest zależne od mocy oraz obciążenia agregatu, a także rodzaju paliwa (diesel/benzyna).

Czytaj więcej
agregat prądotworczy diesel kjr supply
21.01.2024, 19:00

Agregat prądotwórczy Diesel: Klucz do niezawodnego zasilania

Agregat prądotwórczy diesel to urządzenie, które generuje prąd elektryczny z paliwa stałego, jakim jest olej napędowy. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów agregatów prądotwórczych, wykorzystywanych w szerokim zakresie zastosowań, od domowych po przemysłowe.

Czytaj więcej
blackout wynajem agregatu
24.12.2023, 01:15

Blackout – jak agregaty pomogą Ci się przygotować na brak prądu?

Blackouty w Polsce mogą być poważnym problemem, ale istnieją rozwiązania. Inwestycja w agregat prądotwórczy i przygotowanie się do braku prądu może znacząco poprawić jakość życia w przypadku awarii sieci energetycznej.

Czytaj więcej
agregat prądotwórczy wynajem czy zakup kjr supply
23.12.2023, 21:43

Agregat prądotwórczy: Kupno czy wynajem?

Kupno czy wynajem agregatu prądotwórczego to decyzja, która powinna być podjęta po dokładnej analizie Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Ważne jest, aby rozważyć zarówno krótko-, jak i długoterminowe aspekty tej decyzji.

Czytaj więcej
agregat kogeneracyjny kjrsupply
23.11.2023, 01:54

Agregat kogeneracyjny: Efektywna technologia wytwarzania energii dzięki kogeneracji

Agregat kogeneracyjny, to innowacyjne rozwiązanie energetyczne, umożliwiające jednoczesne wytwarzanie energii elektrycznej i ciepła. Takie rozwiązanie w domu może znacząco wpłynąć na niezależność energetyczną gospodarstwa domowego. Zapewniając zarówno energię elektryczną, jak i ciepło do ogrzewania, agregaty kogeneracyjne mogą przyczynić się do obniżenia rachunków za energię i zminimalizowania wpływu na środowisko

Czytaj więcej
maszt oświetleniowy na wynajem warszawa
23.11.2023, 01:15

Maszt oświetleniowy: Przenośne oświetlenie akumulatorowe i z agregatem

Maszty oświetleniowe stanowią kluczowe elementy współczesnych systemów oświetleniowych, szczególnie tam, gdzie mobilność, moc i efektywność są priorytetem. Rozwiązania takie jak maszty oświetleniowe LED z agregatem czy maszty oświetleniowe akumulatorowe oferują innowacyjne podejście do zapewniania światła w miejscach bez stałej infrastruktury oświetleniowej.

Czytaj więcej
agregat prądotwórczy diesel a benzyna - kjrsupply
27.10.2023, 00:10

Agregaty prądotwórcze: benzyna vs. diesel

Na rynku dostępne są agregaty prądotwórcze z różnymi rodzajami silników, w tym z silnikami benzynowymi i silnikami diesla. Oba rodzaje mają swoje wady i zalety, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego agregatu.

Czytaj więcej
stabilizator napięcia do agregatu - kjrsupply
26.10.2023, 23:52

Stabilizatory napięcia do agregatów – co warto wiedzieć?

Stabilizator napięcia do agregatu prądotwórczego jest niezbędnym urządzeniem, które zapewnia stabilne napięcie dla urządzeń elektrycznych. Stabilizator napięcia chroni urządzenia elektryczne przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wahania napięcia.

Czytaj więcej
jaki agregat wynająć
22.09.2023, 21:16

Jaki agregat wynająć: Wybór idealnego agregatu prądotwórczego

Wybór odpowiedniego agregatu prądotwórczego może być kluczowy w wielu sytuacjach. Ważne jest, aby dostosować rodzaj, moc i inne parametry agregatu do własnych potrzeb. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że masz dostęp do niezawodnego źródła zasilania wtedy, gdy go potrzebujesz.

Czytaj więcej

Wyślij do nas wiadomość!