Blog

Aktualności na blogu

agregat prądotwórczy zużycie paliwa - kjr supply
30.05.2024, 18:01

Zużycie paliwa agregatu prądotwórczego

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikiem diesla zużywają od ok. 1.1 litra na godzinę (12 kW, 25% obciążenia) do nawet 24 litrów w przypadku modelu 100 kW w trybie ESP (Emergency Standby Power). Zużycie paliwa jest zależne od mocy oraz obciążenia agregatu, a także rodzaju paliwa (diesel/benzyna).

Czytaj więcej
Mobilny maszt oświetleniowy w nocy w KJR Supply
24.05.2024, 13:00

5 zastosowań masztów oświetleniowych w różnych branżach

Maszty oświetleniowe odgrywają kluczową rolę w różnych branżach. W budownictwie, maszty o wysokości od 10m do 18m zapewniają niezbędne oświetlenie na placach budowy, zasilane przez agregaty prądotwórcze. Podczas wydarzeń plenerowych, maszty o wysokości od 3m do 12m tworzą odpowiednie oświetlenie dla różnych obszarów, a agregaty zapewniają ciągłość pracy. W rolnictwie, maszty o wysokości od 5m do 14m umożliwiają pracę nawet podczas nocnych zbiorów, wspierane przez agregaty prądotwórcze.

Czytaj więcej
agregat prądotwórczy na budowę - wynajem agregatów kjr supply
19.03.2024, 00:30

Agregat prądotwórczy na budowę: jaki wybrać, ile kosztuje wynajem?

Agregat prądotwórczy na budowę zapewnienia ciągłość dostępu do energii elektrycznej na budowie jest kluczowe dla efektywności prac. Agregaty diesel, benzynowe i LPG oferują różne zalety, dostosowane do potrzeb budowy. Agregaty diesel są oszczędniejsze i popularne na placach budowy. Moc 15-25 kW zwykle wystarcza dla większości zadań.

Czytaj więcej
agregat prądotwórczy 3 fazowy - wynajem w kjr supply
29.02.2024, 00:18

Agregat prądotwórczy 3 fazowy: ile kosztuje wynajem i ile zużywa paliwa?

Wynajem agregatów 3 fazowych w KJR Supply kosztuje średnio między 70 a 140 złotych za dobę (cena zależy od mocy agregatu), natomiast spalanie wynosi od 1,18L do nawet 24 litrów na godzinę pracy (spalanie zależy od obciążenia i mocy).

Czytaj więcej
Wynajem agregatów prądotwórczych w KJR Supply
28.02.2024, 00:17

Wynajem agregatów prądotwórczych – ile kosztuje i czy warto?

Agregaty prądotwórcze to sprzęt, który może okazać się przydatny w wielu, nawet najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Mogą służyć zarówno jako generatory prądu w miejscach pozbawionych dostępu do stałego źródła zasilania, jak i stanowić zabezpieczenie na wypadek awarii. Czy warto zatem zdecydować się na wynajem agregatów prądotwórczych? Być może nasz artykuł pomoże Ci w podjęciu tej ważnej decyzji!

Czytaj więcej
02.02.2024, 09:21

Kolejny duży sukces! Diament Forbes 2024 trafił do nas

Już po raz szesnasty miesięcznik Forbes ogłosił laureatów organizowanego przez siebie plebiscytu, jakim są Diamenty Forbesa. Jedna z nagród w edycji 2024 trafiła właśnie do nas - oficjalnie uznano tym samym KJR Supply za jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. 

Czytaj więcej
agregat prądotworczy diesel kjr supply
21.01.2024, 19:00

Agregat prądotwórczy Diesel: Klucz do niezawodnego zasilania

Agregat prądotwórczy diesel to urządzenie, które generuje prąd elektryczny z paliwa stałego, jakim jest olej napędowy. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów agregatów prądotwórczych, wykorzystywanych w szerokim zakresie zastosowań, od domowych po przemysłowe.

Czytaj więcej
blackout wynajem agregatu
24.12.2023, 01:15

Blackout – jak agregaty pomogą Ci się przygotować na brak prądu?

Blackouty w Polsce mogą być poważnym problemem, ale istnieją rozwiązania. Inwestycja w agregat prądotwórczy i przygotowanie się do braku prądu może znacząco poprawić jakość życia w przypadku awarii sieci energetycznej.

Czytaj więcej
agregat prądotwórczy wynajem czy zakup kjr supply
23.12.2023, 21:43

Agregat prądotwórczy: Kupno czy wynajem?

Kupno czy wynajem agregatu prądotwórczego to decyzja, która powinna być podjęta po dokładnej analizie Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Ważne jest, aby rozważyć zarówno krótko-, jak i długoterminowe aspekty tej decyzji.

Czytaj więcej
agregat kogeneracyjny kjrsupply
23.11.2023, 01:54

Agregat kogeneracyjny: Efektywna technologia wytwarzania energii dzięki kogeneracji

Agregat kogeneracyjny, to innowacyjne rozwiązanie energetyczne, umożliwiające jednoczesne wytwarzanie energii elektrycznej i ciepła. Takie rozwiązanie w domu może znacząco wpłynąć na niezależność energetyczną gospodarstwa domowego. Zapewniając zarówno energię elektryczną, jak i ciepło do ogrzewania, agregaty kogeneracyjne mogą przyczynić się do obniżenia rachunków za energię i zminimalizowania wpływu na środowisko

Czytaj więcej
maszt oświetleniowy na wynajem warszawa
23.11.2023, 01:15

Maszt oświetleniowy: Przenośne oświetlenie akumulatorowe i z agregatem

Maszty oświetleniowe stanowią kluczowe elementy współczesnych systemów oświetleniowych, szczególnie tam, gdzie mobilność, moc i efektywność są priorytetem. Rozwiązania takie jak maszty oświetleniowe LED z agregatem czy maszty oświetleniowe akumulatorowe oferują innowacyjne podejście do zapewniania światła w miejscach bez stałej infrastruktury oświetleniowej.

Czytaj więcej
agregat prądotwórczy diesel a benzyna - kjrsupply
27.10.2023, 00:10

Agregat prądotwórczy Diesel czy Benzyna? Jak dobrać zasilanie awaryjne

Na rynku dostępne są agregaty prądotwórcze z różnymi rodzajami silników, w tym z silnikami benzynowymi i silnikami diesla. Oba rodzaje mają swoje wady i zalety, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego agregatu.

Czytaj więcej

Wyślij do nas wiadomość!