17.04.2023, 11:06

Wynajem agregatów prądotwórczych na wydarzenia sportowe i eventy

Wydarzenia sportowe to jedne z największych imprez plenerowych, jakie organizuje się w naszym kraju. Wymagają one zapewnienia odpowiedniego oświetlenia, nagłośnienia, a także ciągłego dostępu do energii elektrycznej dla potrzeb punktów gastronomicznych, przyczep i innych urządzeń. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych oferuje wynajem agregatów o różnej mocy, które zaspokoją indywidualne potrzeby imprezy sportowej.

Wynajmujemy również:

  • Małe wydarzenia – festyny, jarmarki, wiece wyborcze
  • Średnie wydarzenia – zawody sportowe, spektakle
  • Duże wydarzenia – międzynarodowe turnieje

 Jakie moce agregatów prądotwórczych są dostępne do wynajęcia?

Dysponujemy agregatami prądotwórczymi o mocy od kilku do nawet 1400 kVA, dzięki czemu jesteśmy w stanie zasilić wydarzenia sportowe o różnej skali i złożoności. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, a jednocześnie ekonomiczna, dzięki czemu warto skorzystać z naszych usług.

Skontaktowanie się i wynajmij agreagat na wydarzenie sportowe w plenerze

Oferujemy wynajem agregatów prądotwórczych na czas imprezy sportowej, zapewniając dostawę i podłączenie do rozdzielni elektrycznej. Nasz techniczny personel zajmuje się synchronizacją pracy agregatu prądotwórczego z innymi urządzeniami na miejscu imprezy. Gwarantujemy ciągłość dostępu do prądu oraz kompleksową obsługę techniczną.

Znalezienie odpowiedniej wypożyczalni 

Wynajem agregatów prądotwórczych na wydarzenia sportowe z naszej wypożyczalni to gwarancja wydajności, oszczędności i niezawodności. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowej oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb i zastosowań. Jesteśmy w stanie zapewnić również agregaty mobilne. 

Wyślij do nas wiadomość!