24.03.2023, 13:19

Agregaty prądotwórcze dużej mocy – wynajem

Jesteśmy wypożyczalnią agregatów prądotwórczych, która oferuje kompleksowe usługi związane z wynajmem agregatów o różnej mocy. Dostarczamy agregaty prądotwórcze do klientów na terenie całej Polski, zapewniając niezbędne okablowanie oraz zbiorniki paliwa. Nasza oferta obejmuje zarówno agregaty przemysłowe, jak i te dedykowane do zasilania eventów czy planów filmowych.

W naszej wypożyczalni możesz skorzystać z wynajmu agregatu prądotwórczego o mocy od 20 kVA do 1400kVA. Posiadamy szeroki wybór rozwiązań, w tym generatory prądu marki CAT, Pramac oraz FOGO. Oferujemy również agregaty typu super silent, które zostały wyciszone, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

W ramach naszej usługi wynajmu agregatu prądotwórczego zapewniamy nie tylko dostarczenie sprawnego i zawodnego urządzenia, ale także jego obsługę oraz serwis w razie awarii. Nasz doświadczony zespół zapewnia kompleksową obsługę związaną z wynajmem agregatów, tak aby każdy klient otrzymał rozwiązanie odpowiednie do swoich indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie wynajmu agregatów prądotwórczych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarancję wysokiej jakości naszych usług.

Agregat prądotwórczy wynajem dla Twojego biznesu w całej Polsce

Jako doświadczona wypożyczalnia agregatów prądotwórczych oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Dostarczamy agregaty prądotwórcze o różnej mocy, począwszy od 20 kVA do 1400 kVA. Nasz szeroki wybór rozwiązań z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Nasze agregaty na wynajem:

 • GENERATOR 1400 kVA
 • GENERATOR 1100 kVA
 • GENERATOR 800 kVA
 • GENERATOR 400 kVA
 • GENERATOR 300 kVA
 • GENERATOR 200 kVA
 • GENERATOR 130 kVA
 • GENERATOR 100 kVA
 • GENERATOR 80 kVA (opcjonalnie z przyczepą)
 • GENERATOR 60 kVA (opcjonalnie z przyczepą)
 • GENERATOR 40 kVA (opcjonalnie z przyczepą)
 • GENERATOR 30 kVA (opcjonalnie z przyczepą)
 • GENERATOR 20 kVA (opcjonalnie z przyczepą)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wynajem agregatu prądotwórczego na każdą okazję

Oferujemy wynajem agregatów prądotwórczych na różnego rodzaju eventy, plenerowe imprezy oraz plany filmowe. Nasze generatory prądu zapewnią niezbędną energię elektryczną w każdych warunkach. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje dostawę prądu do rozdzielni elektrycznych oraz niezbędne okablowanie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze agregaty prądotwórcze są w pełni sprawne i niezawodne, co gwarantujemy naszym klientom. Oferujemy szeroki wybór agregatów, w tym także super silent, które wyciszą pracę agregatu nawet do 55 dB(A). Ponadto, zapewniamy kompleksową obsługę, w tym serwisowanie oraz wypożyczanie niezbędnych akcesoriów.

Cennik wynajmu agregatu prądotwórczego

Nasze ceny wynajmu agregatu prądotwórczego zależą od mocy agregatu oraz czasu wynajmu. Oferujemy konkurencyjne ceny, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowego cennika wynajmu.

Agregat prądotwórczy dużej mocy  wynajem dla przemysłu i budownictwa

Dostarczamy agregaty prądotwórcze dla przemysłu i budownictwa na całej Polsce. Nasze agregaty są niezbędne w przypadku awarii sieci energetycznej lub braku zasilania. Posiadamy niezbędne doświadczenie i sprzęt, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Oferujemy także wynajem dostawczych agregatów prądotwórczych oraz podłączanie zbiorników paliwa.

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych dużej mocy – zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu wynajmu odpowiedniego agregatu prądotwórczego, który spełni Twoje potrzeby. Nasza wypożyczalnia agregatów prądotwórczych oferuje kompleksowe rozwiązania oraz dostawę agregatów na terenie całej Polski. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić niezbędne wsparcie. 

Dodatkowe informacje: historia Agregatów

Agregaty prądotwórcze dużej mocy mają bogatą historię, która rozpoczyna się wraz z wynalezieniem silnika spalinowego na początku XX wieku. Wówczas to, zaczęła się era agregatów prądotwórczych, które były w stanie zaspokoić rosnące potrzeby energii elektrycznej. Wraz z upływem czasu, technologia ciągle ewoluowała, a agregaty zaczęły stawać się coraz bardziej zaawansowane i wydajne. Dziś, agregaty prądotwórcze dużej mocy są nie tylko ważne dla przemysłu, ale również dla zaspokojenia potrzeb energetycznych w sytuacjach awaryjnych czy miejskich obszarach, gdzie dostęp do energii może być utrudniony. Ogólnie można powiedzieć, że agregat prądotwórczy jest jednym z najważniejszych wynalazków XX wieku, który nadal odgrywa kluczową rolę w naszej codziennej egzystencji.

Wyślij do nas wiadomość!